ZEN Needle roller and cage assemblies K22X30X19
In stock
SKU
K22X30X19-ZEN
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
19 mm
Bearing Outer Dimension
30 mm
Bearing Inner Dimension
22 mm
Cage
Sheet steel cage
Ean
0
Needle Rows
Single-row cage assembly
Temperature Range
-20 to +150 °C