ZEN Inner rings IR35X40X20.5
ZEN Inner rings IR35X40X20.5
In stock
SKU
IR35X40X20.5-ZEN
Estimated Lead time 1- 3 days
ZEN Inner rings IR35X40X20.5
Bearing Width
20,5 mm
Bearing Outer Dimension
40 mm
Bearing Inner Dimension
35 mm