SKF Locating rings FRB19.5/215
SKF Locating rings FRB19.5/215
In stock
SKU
FRB19.5/215-SKF
Estimated Lead time 1- 3 days
SKF Locating rings FRB19.5/215
Bearing Width
19,5 mm
Bearing Outer Dimension
215 mm
Bearing Inner Dimension
202 mm