SKF Locating rings FRB10/420
SKF Locating rings FRB10/420
In stock
SKU
FRB10/420-SKF
Estimated Lead time 1- 3 days
SKF Locating rings FRB10/420
Bearing Width
10 mm
Bearing Outer Dimension
420 mm
Bearing Inner Dimension
400 mm