SKF Locating rings FRB10/130
SKF Locating rings FRB10/130
In stock
SKU
FRB10/130-SKF
Estimated Lead time 1- 3 days
SKF Locating rings FRB10/130
Bearing Width
10 mm
Bearing Outer Dimension
130 mm
Bearing Inner Dimension
119 mm