SKF Inner rings IR20X25X38.5
SKF Inner rings IR20X25X38.5
In stock
SKU
IR20X25X38.5-SKF
Estimated Lead time 1- 3 days
SKF Inner rings IR20X25X38.5
Bearing Width
38,5 mm
Bearing Outer Dimension
25 mm
Bearing Inner Dimension
20 mm