SKF Inner rings IR15X20X13
SKF Inner rings IR15X20X13
In stock
SKU
IR15X20X13-SKF
Estimated Lead time 1- 3 days
SKF Inner rings IR15X20X13
Bearing Width
13 mm
Bearing Outer Dimension
20 mm
Bearing Inner Dimension
15 mm