NKE Needle roller and cage assemblies K68X74X20
In stock
SKU
K68X74X20-NKE
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
20 mm
Bearing Outer Dimension
74 mm
Bearing Inner Dimension
68 mm