NKE Needle roller and cage assemblies K65X73X23
In stock
SKU
K65X73X23-NKE
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
23 mm
Bearing Outer Dimension
73 mm
Bearing Inner Dimension
65 mm