NKE Needle roller and cage assemblies K38X46X20
In stock
SKU
K38X46X20-NKE
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
20 mm
Bearing Outer Dimension
46 mm
Bearing Inner Dimension
38 mm