NKE Needle roller and cage assemblies K28X33X13
In stock
SKU
K28X33X13-NKE
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
13 mm
Bearing Outer Dimension
33 mm
Bearing Inner Dimension
28 mm