NKE Needle roller and cage assemblies K25X29X10
In stock
SKU
K25X29X10-NKE
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
10 mm
Bearing Outer Dimension
29 mm
Bearing Inner Dimension
25 mm