NKE Inner rings IR80X90X54
NKE Inner rings IR80X90X54
In stock
SKU
IR80X90X54-NKE
Estimated Lead time 1- 3 days
NKE Inner rings IR80X90X54
Bearing Width
54 mm
Bearing Outer Dimension
90 mm
Bearing Inner Dimension
80 mm