NKE Inner rings IR60X68X45
NKE Inner rings IR60X68X45
In stock
SKU
IR60X68X45-NKE
Estimated Lead time 1- 3 days
NKE Inner rings IR60X68X45
Bearing Width
45 mm
Bearing Outer Dimension
68 mm
Bearing Inner Dimension
60 mm