NKE Inner rings IR240X265X60
NKE Inner rings IR240X265X60
In stock
SKU
IR240X265X60-NKE
Estimated Lead time 1- 3 days
NKE Inner rings IR240X265X60
Bearing Width
60 mm
Bearing Outer Dimension
265 mm
Bearing Inner Dimension
240 mm