NKE Inner rings IR120X130X30
NKE Inner rings IR120X130X30
In stock
SKU
IR120X130X30-NKE
Estimated Lead time 1- 3 days
NKE Inner rings IR120X130X30
Bearing Width
30 mm
Bearing Outer Dimension
130 mm
Bearing Inner Dimension
120 mm