NKE Inner rings IR10X14X16
NKE Inner rings IR10X14X16
In stock
SKU
IR10X14X16-NKE
Estimated Lead time 1- 3 days
NKE Inner rings IR10X14X16
Bearing Width
16 mm
Bearing Outer Dimension
14 mm
Bearing Inner Dimension
10 mm