INA Needle roller and cage assemblies K50-55-13.5
In stock
SKU
K50-55-13.5-INA
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
13,5 mm
Bearing Outer Dimension
55 mm
Bearing Inner Dimension
50 mm