INA Inner rings LR25-30-12.5
INA Inner rings LR25-30-12.5
In stock
SKU
LR25-30-12.5-INA
Estimated Lead time 1- 3 days
INA Inner rings LR25-30-12.5
Bearing Width
12,5 mm
Bearing Outer Dimension
30 mm
Bearing Inner Dimension
25 mm