INA Inner rings IR200-220-50
INA Inner rings IR200-220-50
In stock
SKU
IR200-220-50-INA
Estimated Lead time 1- 3 days
INA Inner rings IR200-220-50
Bearing Width
50 mm
Bearing Outer Dimension
220 mm
Bearing Inner Dimension
200 mm