FAG Locating rings NFR500/10
FAG Locating rings NFR500/10
In stock
SKU
NFR500/10-FAG
Estimated Lead time 1- 3 days
FAG Locating rings NFR500/10
Bearing Width
10 mm
Bearing Outer Dimension
500 mm
Bearing Inner Dimension
480 mm