FAG Locating rings NFR310/18
FAG Locating rings NFR310/18
In stock
SKU
NFR310/18-FAG
Estimated Lead time 1- 3 days
FAG Locating rings NFR310/18
Bearing Width
18 mm
Bearing Outer Dimension
310 mm
Bearing Inner Dimension
265 mm