FAG Locating rings FRM80/10.5
FAG Locating rings FRM80/10.5
In stock
SKU
FRM80/10.5-FAG
Estimated Lead time 1- 3 days
FAG Locating rings FRM80/10.5
Bearing Width
10,5 mm
Bearing Outer Dimension
80 mm
Bearing Inner Dimension
72 mm