DUR Rod ends EFN60-30-502 Classic Line
In stock
SKU
EFN60-30-502ClassicLine-DUR
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
44 mm
Bearing Outer Dimension
135 mm
Bearing Inner Dimension
60 mm