DUR Rod ends EFN45-30-502 Classic Line
In stock
SKU
EFN45-30-502ClassicLine-DUR
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
32 mm
Bearing Outer Dimension
102 mm
Bearing Inner Dimension
45 mm