DUR Rod ends EFN35-30-502 Classic Line
In stock
SKU
EFN35-30-502ClassicLine-DUR
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
25 mm
Bearing Outer Dimension
82 mm
Bearing Inner Dimension
35 mm