DUR Rod ends EFN20-30-502 Classic Line
In stock
SKU
EFN20-30-502ClassicLine-DUR
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
16 mm
Bearing Outer Dimension
51 mm
Bearing Inner Dimension
20 mm