DUR Rod ends EF25-20-501 Classic Line
In stock
SKU
EF25-20-501ClassicLine-DUR
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
20 mm
Bearing Outer Dimension
62 mm
Bearing Inner Dimension
25 mm