DUR Rod ends EF15-20-501 Classic Line
In stock
SKU
EF15-20-501ClassicLine-DUR
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
12 mm
Bearing Outer Dimension
38 mm
Bearing Inner Dimension
15 mm