DUR Rod ends EF12-20-502 Classic Line
In stock
SKU
EF12-20-502ClassicLine-DUR
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
10 mm
Bearing Outer Dimension
32 mm
Bearing Inner Dimension
12 mm