DUR Rod ends DGIHO-K30 DO Basic Line
In stock
SKU
DGIHO-K30DOBasicLine-DUR
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
22 mm
Bearing Outer Dimension
80 mm
Bearing Inner Dimension
30 mm