DUR Rod ends BRTF25-00-502 Premium Line
In stock
SKU
BRTF25-00-502PremiumLine-DUR
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
31 mm
Bearing Outer Dimension
64 mm
Bearing Inner Dimension
25 mm