DUR Rod ends BRM22-00-501 Premium Line
In stock
SKU
BRM22-00-501PremiumLine-DUR
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
28 mm
Bearing Outer Dimension
54 mm
Bearing Inner Dimension
22 mm