DUR Rod ends BRF30-00-502 Premium Line
In stock
SKU
BRF30-00-502PremiumLine-DUR
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
37 mm
Bearing Outer Dimension
70 mm
Bearing Inner Dimension
30 mm