DUR Rod ends BRF22-00-502 Premium Line
In stock
SKU
BRF22-00-502PremiumLine-DUR
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
28 mm
Bearing Outer Dimension
54 mm
Bearing Inner Dimension
22 mm