DUR Rod ends BRF18-00-501 Premium Line
In stock
SKU
BRF18-00-501PremiumLine-DUR
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
23 mm
Bearing Outer Dimension
46 mm
Bearing Inner Dimension
18 mm