DUR Rod ends BEM22-20-502 Classic Line
In stock
SKU
BEM22-20-502ClassicLine-DUR
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
28 mm
Bearing Outer Dimension
54 mm
Bearing Inner Dimension
22 mm