DUR Rod ends BEF30-60-502 Classic Line
In stock
SKU
BEF30-60-502ClassicLine-DUR
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
37 mm
Bearing Outer Dimension
70 mm
Bearing Inner Dimension
30 mm