DUR Rod ends BEF22-60-502 Classic Line
In stock
SKU
BEF22-60-502ClassicLine-DUR
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
28 mm
Bearing Outer Dimension
54 mm
Bearing Inner Dimension
22 mm