DUR Rod ends BEF16-21-502 Classic Line
In stock
SKU
BEF16-21-502ClassicLine-DUR
Estimated Lead time 1- 3 days
Bearing Width
21 mm
Bearing Outer Dimension
42 mm
Bearing Inner Dimension
16 mm